AG Training Hazırlık Kampları

finalpost.pngAG Training olarak 2019 yılı boyunca bisiklet, koşu ve triatlon branşlarında hazırlık kampları gerçekleştireceğiz. Kamplarımızın tarihlerini belirlerken yarış takvimlerine yakın zamanlar olarak belirlemeye çalışacağız. Hem antrenman yapıp hem de yarışlara katılacağız. Yarışlara katılmayanlar ise isterse kişiye özel hazırlayacağımız antrenmanlar sayesinde gücüne güç katacak, veya yarışları yerinde takip etme imkanını değerlendirebilecek.

7-10 Şubat Alanya Hazırlık Kampı ve Gran Fondo Velo Alanya

2019 yılı için ilk kamp programımız 7-10 Şubat tarihlerinde Alanya’da başlıyor. Alanya Kahya Otel’de konaklayacağımız bu programda 1. ve 2. gün Ali Gülcan ile Bisiklet Antenmanları gerçekleşecek. Antrenman programı aşağıdaki gibidir.

programpost

3.ve 4. gün ise Gran Fondo Velo Alanya yarışında yarışmak isteyenler için teknik ve taktik destekler sağlanacaktır. Yarışmaya katılmayan sporcularımız için özel antrenman programı veya yarışı yerinde takip etme seçenekleri bulunmaktadır.

Alanya Hazırlık Kampı ve Gran Fondo programımız için kamp ve konaklama dahil fiyatlarımız aşağıdaki gibidir: 

Tek kişilik oda seçeneği: 320 TL / Gün

Çift kişilik oda seçeneği: 270 TL / Gün

Yılın ilerleyen aylarında da hazırlık kamplarımız devam edecektir. Yarış takvimini aşağıdan inceleyebilir dilerseniz şimdiden katılmak istediğiniz kamp dönemleri için iletişime geçebilirsiniz.

2019takvim

%d blogcu bunu beğendi:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close